Tere tulemast MTÜ Peace Child Eesti projekti „Vabal tahtel vabatahtlik“ raames valminud Tallinna Vabatahtliku Tegevuse Andmebaasi veebilehele. 

Tegemist on projektimeeskonna poolt loodud ideega koda kokku projekti raames koguda kokku nii projekti raames loodud kohaliku tasandi projektiinitsiatiivid, mis otsivad/otsisid vabatahtlikke kui ka pakkuda Tallinna tasandil uusi võimalusi huvitatutele tuua kokku üritused/sündmused mis vajavad vabatahtlikke ja vabatahtlikud ise. Andmebaasi kaudu toimub ka vabatahtliku passi elluviimine ja populariseerimine. Andmebaas on eesti ja venekeelne.

Lähipäevadel pannakse üles veebilehele ka projekti teise väljundina valminud projektikogumik "Tallinna vabatahtlik", mis on suunatud Tallinna piirkonnale ja selle peamine eesmärk on pakkuda sissejuhatavat infot vabatahtlikkuse teema kohta üldisemalt, välja tuua peamised võimalused Tallinnas osaleda ühiskonnaelus vabatahtlikuna ja ka tutvustada vabatahtliku passi kui võimalust vabatahtlikust tegevusest rohkem iseendale kasu saada. 

Projekti ja veebilehe valmimist toetab Kodanikuühiskonna Sihtkapital www.kysk.ee